Kodėl verta registruotis?

Nes tai priemonė, padėsianti išspręsti kartais atrodo sunkiai išsprendžiamas problemas, padėsianti sutaupyti laiko, pinigų, o svarbiausia - nervų ląstelių!

Jeigu turite automobilį, tada tikrai susiduriate su problemomis, kai kažkas ima ir sugenda.. kažką reikia pataisyti, pakeisti ar nupirkti kažkokią detalę. O Jūs vis atidėliojate, nes neturite laiko skambinėti, ieškoti, klausinėti, naršyti internete, rašinėti elektroninius laiškus, skambinėti draugams ir prašyti ar kažkas kažką galėtų parekomenduoti ir t.t ir pan. Tiesą sąkant ne pats didžiausias malonumas.

Štai čia, mielieji, AUTOREG viską padarys už Jus! Jūs sukursite savo (ne tik savo, bet ir žmonos, mamos, draugės, o galbut net uošvienės) brangiam automobiliui “asmeninį” profilį. Užvesite jo “ligų knygelę” kaip pas daktarą. Ir jeigu tik kokia bėda nutiks, Jūs savo problemą užregistruosite Autoreg sistemoje, o ši savo ruožtu pasirūpins, kad Jūs gautumėt pasiūlymus ištikusiai bėdai spręsti iš autorizuotų Autoservisų/Įmonių/paslaugų tiekėjų.

Jums tereiks pasirinkti Jums tinkamiausią pasiūlymą ir problema bus išspręsta tikrai lengviau ir paprasčiau. Tai ir dar daugiau privalumų Jūs gausite užsiregistravę Autoreg sistemoje.

Ir žinoma svarbiausia - tai visiškai NEMOKAMAI!

Pakvieskite ir draugus!