Apie Autoreg

Autoreg idėja kilo jau seniai. Vis dėliojome ir kūrėme planus kaip būtų teisingiau sukurti sistemą, kuri nebūtų sudėtinga vartotojui, bet tuo pačiu būtų funkcionali ir patogi.

Bandėme atsakyti į tokius klausimus:

  • Kaip nuimti žmogui nuo pečių bent kelis rūpesčius iš daugelio?
  • Kaip supaprastinti automobilio remonto paiešką?
  • Kaip sutaupyti laiko ir pinigų?

Praleista daug valandų, dienų ir naktų komandinio darbo bekuriant įvairius scenarijus, galvojant funkcijas ir jas įgyvendinant. Ir mes manome, kad mums tai pavyko.

Autoreg tai ne tik įrankis, tai sistema, tai programa, tai socialinis automobilių tinklas, tai viskas ko Jums reikės sprendžiant klausimus dėl automobilio gedimo pašalinimo ar dėl kitų automobiliams skirtų paslaugų.

Autoreg pagalba kursite savo automobilio gedimų istoriją - tai tarsi asmens medicinos knygelė. Tai svarbus aspektas parduodant ar perkant automobilį. Matysite kas, kur, kada buvo taisyta, keista ir pan.

Autoreg sistema leis Jums lengvai rasti artimiausius servisus, auto dalių pardavėjus. Galėsite vertinti bei parašyti atsiliepimus apie suteiktas paslaugas, taip vieni kitiems padėsime apsisaugoti nuo blogų paslaugų tiekėjų.

Paslaugų tiekėjams tai puiki sistema, kurios pagalba sulauksite didesnio klientų dėmesio, galėsite padidinti pardavimų apimtis. Kursite savo servisui pridėtinę vertę kurią sudarys teigiami klientų atsiliepimai. Būsite inovatyvūs, taupysite laiką.

Padėkime vieni kitiems kurti geresnę bendruomenę!